Par mums

Higiēnas produktu vairumtirdzniecības nozarē esam jau 20 gadu, un augam līdzi laikam un savu klientu vēlmēm.

Mūsu uzņēmuma darbības lauks paplašinās ik gadu, un varam droši teikt, ka veiksmīgi darbojamies septiņas produktu jomās. Higiēnas papīru sortiments ir pārstāvēts ar Katrin plašo produktu klastu, kas piedāvā sanitāro telpu risinajumus iekvienai gaumei. Professionālie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi īstiem lietpratējiem, kas effektīvi iztīra, ir dabai un lietotājiem saudzējošie, ekonomiski lietošanā. Sadzīves mazgāšanas līdzekļi - ko esam pieraduši lietot mājās. Produkti biroju ikdienas vajadzībām – baltos un krāsainos kopēšanas papīrus, aploksnes, krāsainos un dizaina papīrus. Uzkopšanas inventārs un atkritumu savākšanas maisiņi. Iepakojuma klasika – gofrētā kartona kastes, līmlentes, iepakojuma papīrus loksnēs un ruļļos, papīra maisiņi. Pirmas palidzības produkti - aptieciņas, leikoplasti, acu skalošanas līdzekļi, darba cimdi.

Ar ko esam īpaši? Mūsuprāt, tas ir profesionāls komandas darbs, spēja tikt galā ar izaicinājumiem, tās ir vērtības, kuras vieno un stiprina mūsu darbiniekus, pildot klientiem dotos solījumus. Tās ir idejas un projekti, kurus esam realizējuši, un noteikti tas, ka idejas, ko piepildīt, mums būs vienmēr!

Mēs esam pārliecināti, ka tikai profesionāla komanda, kurā valda cieņas pilna attieksme citam pret citu, uzticēšanās caurausta sadarbība ar klientiem, vēlēšanās un spēja mainīties, mācīties un gūt prieku no darba, ko darām kopā, ir tas labais dzinējspēks, kas nes veiksmi.